Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card kredi kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 128 bit SSL sertifikasına sahip, güvenli ödeme yönetemi kullanan mobilpark.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bu nedenle her sipariş aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
 

Banka / Debit Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card banka / debit kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 128 bit SSL sertifikasına sahip, güvenli ödeme yönetemi kullanan mobilpark.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bu nedenle her sipariş aşamasında kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
 

Kargo ile Kapıda Ödeme

Sipariş bedelinizi, ürün teslimi sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde, gönderi öncesi müşterilerimizden telefon veya SMS yolu ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması durumunda ise siparişiniz iptal edilecektir. Bu nedenle, telefon numaralarınızı doğru olarak girdiğinizden emin olunuz. 
 

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi veya EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.
 
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.